Obec Látky
obec Látky

!!! ZBER POUŽITÉHO ŠATSTVA !!!

Oznamujeme obyvateľom obce, že na základe spolupráce s Občianskym združením - Ekocharita Slovensko Slovensku dňa 5.8.2021 v obci Látky (pri budove obecného úradu) trvalo umiestnila 2 ks kontajnerov na zber šatstva. Spoločnosť zabezpečujúca zber, trvala na umiestnení obidvoch kontajnerov na jednom mieste kvôli logistike.

Do kontajnera je možné umiestňovať iba oblečenie vhodné na ďalšie použitie, a teda pekné, čisté, nepoškodené a použiteľné pánske, dámske a detské oblečenie, opasky, kabelky, topánky (iba v pároch) a bytový textil. Šatstvo do nádoby vložte v pevne uzatvorených, hrubších igelitových obaloch.

Do kontajnera je zakázané umiestňovať oblečenie nevhodné na ďalšie použitie, a teda znehodnotený, poškodený, špinavý a nepoužiteľný textil. Takýto odpad vhadzujte prosím iba do komunálneho odpadu.

Zberná nádoba bude pravidelne vyprázdňovaná, preto platí prísny zákaz ukladať šatstvo ku kontajneru pokiaľ bude naplnený!!!

Vyzbierané šatstvo bude použité na charitatívne účely.

Dátum vloženia: 11. 8. 2021 14:47
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 8. 2021 14:58